„Praca w czasach PRL” – konkurs fotograficzny

Jeśli okres Twojej największej aktywności zawodowej przypadał na epokę PRL, to czytaj uważnie! Portal pracy Aplikuj.pl przygotował konkurs dla osób pracujących w czasach Polski Ludowej. Do wygrania cenne nagrody!

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

Mieszkasz w województwie zachodniopomorskim lub pomorskim? Masz ukończone 50 lat? Masz w domu zdjęcia ze swojej pracy z okresu PRL? Jeśli tak, to nie zwlekaj i weź udział w naszej zabawie. Wystarczy przesłać za pomocą internetowego formularza zgłoszeniowego maksymalnie 3 fotografie w wersji cyfrowej z miejsca swojej dawnej pracy. Możesz też poprosić bliskie Ci osoby, żeby wysłały je w Twoim imieniu – wystarczy, że upoważnisz do tego kogoś z rodziny, przyjaciół lub opiekunów. A dlaczego warto przyłączyć się do konkursu?

Telefony komórkowe, książki, kursy komputerowe(strefakursow.pl) i gadżety – wszystko to jest do zgarnięcia dla osób, które wygrają konkurs! Jest on organizowany w formie internetowej i dzięki temu udział w nim jest w pełni bezpieczny. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie

RE/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Pin It on Pinterest

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x